Tzolkin

Maiju kalendārs


11 Etznab III 18

1 Lamat
2 Muluk
3 Ok
4 Chuwen
5 Eb
6 Ben
7 Xish
8 Men
9 Kib
10 Kaban
11 Etznab
12 Kawak
13 Ahaw

11 Etznab –  Ieraudzīt abas puses ir lielākais varoņdarbs

Šodiena centīsies uzsvērt to, ka ir balts un melns, ir slikti un labi, ir mūsu sabiedrotie un mūsu ienaidnieki. Mēs paši kritīsim galējībās – no rīta jutīsimies laimīgi, bet jau pēc stundas nespēsim atrast dzīves jēgu. Katrā vārdā mēs meklēsim sazvērestību. Aizdomas, šaubas un pilnīga laime mūs šodien nēsās un neļaus turēties ceļa vidū.
Lielākais dienas izaicinājums ir ieraudzīt lietām abas puses! Tas prasīs īpaši daudz spēka, lai nezaudētu līdzsvaru, bet tas ir kritiski! Tikai nenovirzoties no ceļa mēs varam šai dienai pāri tikt. Mēs varam iet pa visiem maziņiem solīšiem, katrā pārliecinoties, ka vēl joprojām neesam iekāpuši jau grāvī.

Lamat –  Jauns vilnis un jauni uzdevumi!

Šis vilnis sākas no mūsu vērtībām. Kas ir tas, kam mūsu dzīvē ir kāda pievienotā vērtība? Vai tas, kam mēs ticam ir ar patiesu saturu? Tas ir iesākuma punkts, no kura aizsāksies vilnis. Ja mēs sevī, citos, tajā, ko mēs darām, un tajā, ko mēs vēlamies, ieliksim patiesu vērtību, tad nepaliksim bez rezultāta! Un rezultāts ir mīlestība! Kā gan varētu palikt bez uzmanības un ievērības kas svarīgs. Patiesas un dziļas vērtības nenovēršami virzās uz tikpat patiesu un dziļu mīlestību. Ja mūsu vērtība ir sirsnība, tad, daloties ar šo savu sirsnību, mēs radīsim augstāko no vērtībām. Šis vilnis ļauj mūs pacelt skaistākā līmenī, bet kā jau visos viļņos viss sākas ar pirmo dienu, ar iesākumu, sēklu. Ko mēs šajā vilnī vērtīgu varam pasaulei dot???