Tzolkin

Maiju kalendārs


10 Kaban II 17

1 Lamat
2 Muluk
3 Ok
4 Chuwen
5 Eb
6 Ben
7 Xish
8 Men
9 Kib
10 Kaban
11 Etznab
12 Kawak
13 Ahaw

10 Kaban –  Mēs dzīvojam hierarhiskā vidē

Šodiena atver acis, ka mēs savos uzdevumos neesam vieni. Ir kāds, kuram ir svarīgi, lai mēs paveiktu savus uzdevumus un paveiktu to labi. Un tad tam kādam ir kāds, kuram arī viss notiekošais nes kādu labumu. Šodienas enerģija atver visas varas kārtis – kas ir augšā un kas ir apakšā – vairs nav nekas noslēpjams. Vēl vairāk – šie ieguvēji plešas visos virzienos!
Nav brīnums, ka mēs jūtamies kā matriksā, kā niecīga skrūvīte, kuras uzdevumi nav nemaz skrūvītes uzdevumi, bet visas sistēmas eksistences jautājums. Un tad var nākt gan atbildības smaguma nasta, gan sašutums par to, ka nevari būt viens un neatkarīgs. Viss ir saistīts un mēs visi ejam kopā! Tā tam ir arī jābūt! Katrs viens mēs esam tikai smilšu grauds pludmalē.

Lamat –  Jauns vilnis un jauni uzdevumi!

Šis vilnis sākas no mūsu vērtībām. Kas ir tas, kam mūsu dzīvē ir kāda pievienotā vērtība? Vai tas, kam mēs ticam ir ar patiesu saturu? Tas ir iesākuma punkts, no kura aizsāksies vilnis. Ja mēs sevī, citos, tajā, ko mēs darām, un tajā, ko mēs vēlamies, ieliksim patiesu vērtību, tad nepaliksim bez rezultāta! Un rezultāts ir mīlestība! Kā gan varētu palikt bez uzmanības un ievērības kas svarīgs. Patiesas un dziļas vērtības nenovēršami virzās uz tikpat patiesu un dziļu mīlestību. Ja mūsu vērtība ir sirsnība, tad, daloties ar šo savu sirsnību, mēs radīsim augstāko no vērtībām. Šis vilnis ļauj mūs pacelt skaistākā līmenī, bet kā jau visos viļņos viss sākas ar pirmo dienu, ar iesākumu, sēklu. Ko mēs šajā vilnī vērtīgu varam pasaulei dot???