Tzolkin

Maiju kalendārs


8 Etznab II 18

1 Chuwen
2 Eb
3 Ben
4 Xish
5 Men
6 Kib
7 Kaban
8 Etznab
9 Kawak
10 Ahaw
11 Imix
12 Ik
13 Akbal

8 Etznab –  Viena no maģiskākajām dienām!

Reizēm viss ir ļoti vienkārši, tikai mēs esam tendēti visu sarežģīt un atrast attaisnojumus, kāpēc kaut ko nedarīt. Šodiena mūs pagriezīs tikai vienā virzienā. Nebūs vairs šaubu, nebūs vairs vēlmes turēties pie vecām, bet drošām pozīcijām. Tieši tāpēc šī diena ir tik maģiska, tā izkustina mūs no stagnācijas, no ērtas, stabilas, bet pašauras vietas, kurā mēs tik ļoti mīlam sevi žēlot, ciest un ignorēt mūsu dvēseles saucienu.

Šodien mūsu dvēsele runās skaļāk par mūsu prātu, tā iegūst nenovēršamību, pārliecību, neatlaidību un pat mūsu sirds nevarēs atrunāties. Mēs sevi esam sākuši dzirdēt un viss pārējais kļūst tik mazsvarīgs, ka no visa pārējā ir viegli atteikties, tik viegli aiziet no savas pagātnes vēl nav bijis nekad!

Chuwen –  Aizej tur nezin kur

Tu nezini, kur tu dodies un ko tu vēlies? Ļoti labi! Tas patiesībā ir tikai normāli. Mēs esam duālas būtnes un gribam iekāpt gan labajā, gan kreisajā kurpē. Šis mūžīgais duālisms mūs arī virza. Varbūt mēs nezinām kur, bet, sākot virzīties, sāks kristalizēties arī mērķi, kurus slīpēt un veidot, lai ieraudzītu virzienu, kura dēļ esam gatavi sadedzināt sevi, lai tikai turpinātu. Jā, patiesībā tas viss mums nav vajadzīgs, tas viss ir lieki, mēs mierīgi varam palikt tepat, bet mūsos atkal un atkal dzimst jaunas atziņas, kas sniedz piepildījumu un dzen uz priekšu. Šis vilnis sagaida, ka spēsim atteikties no savām saknēm, ka ģimeni noliksim malā, ka tiksim pāri visam, kas mūs sasien, lai iegūtu brīvību, lai tā pa īstam ieskrietos šajā dzīvē un varbūt atklātu kādu noslēpumu arī par sevi. Mēs varam aizbēgt no visa, varam noķert jebko, bet mēs nevaram aizbēgt paši no sevis