Tzolkin

Maiju kalendārs


6 Kib IX 16

1 Chuwen
2 Eb
3 Ben
4 Xish
5 Men
6 Kib
7 Kaban
8 Etznab
9 Kawak
10 Ahaw
11 Imix
12 Ik
13 Akbal

6 Kib –  Sakust vienā!

Mēs sevi mainām ik brīdi, mēs pilnveidojamies un transformējamies. Nav nekā skumjāka, ja cilvēks gadiem nav mainījis pat vienu domu sevī! Šodiena mums atgādina, ka mijiedarbība ir viens no spēcīgākajiem līdzekļiem, kas mūs maina un pārveido. Katra šī pieredze ļauj mums gūt spēcīgas atziņas un gūt citu skatījumu uz lietām, sevi un cilvēkiem.

Šodiena ir sadursmes diena, kuras jēga ir tajā, ko tu no tā sapratīsi! Īpaši grūti būs tiem, kuriem ar to saprašanu ne pārāk veicas. Ja tu esi ciets un stīvs, tad tie katrs sīkums izsauks zilumu un varbūt pat lūzumu, bet tieši tas ļaus mums augt veselīgākā veidā, atrautās brūces, varēs izstrutot un beidzot sadzīt.

Chuwen –  Aizej tur nezin kur

Tu nezini, kur tu dodies un ko tu vēlies? Ļoti labi! Tas patiesībā ir tikai normāli. Mēs esam duālas būtnes un gribam iekāpt gan labajā, gan kreisajā kurpē. Šis mūžīgais duālisms mūs arī virza. Varbūt mēs nezinām kur, bet, sākot virzīties, sāks kristalizēties arī mērķi, kurus slīpēt un veidot, lai ieraudzītu virzienu, kura dēļ esam gatavi sadedzināt sevi, lai tikai turpinātu. Jā, patiesībā tas viss mums nav vajadzīgs, tas viss ir lieki, mēs mierīgi varam palikt tepat, bet mūsos atkal un atkal dzimst jaunas atziņas, kas sniedz piepildījumu un dzen uz priekšu. Šis vilnis sagaida, ka spēsim atteikties no savām saknēm, ka ģimeni noliksim malā, ka tiksim pāri visam, kas mūs sasien, lai iegūtu brīvību, lai tā pa īstam ieskrietos šajā dzīvē un varbūt atklātu kādu noslēpumu arī par sevi. Mēs varam aizbēgt no visa, varam noķert jebko, bet mēs nevaram aizbēgt paši no sevis