Tzolkin

Maiju kalendārs


9 Kib III 16

1 Lamat
2 Muluk
3 Ok
4 Chuwen
5 Eb
6 Ben
7 Xish
8 Men
9 Kib
10 Kaban
11 Etznab
12 Kawak
13 Ahaw

9 Kib –  Vertikālā virzība prasa dvēseles tīrību

Lai paceltos augstāk, lieko smagumu no gaisa balona izmet. Šodien ir tieši šāda diena. Kas ir tas liekais, ko tu nes līdzi? Augstpapēžu kurpes pārgājienā nav nepieciešamas! Lai tās paliek ballei! Tālākajai virzībai ir vajadzīga atteikšanās. Caur šaurām vietām tiek izlaist tikai minimāli nepieciešamais. Jā, nepieciešamais nevis viss tas, ko mēs par tādu uzskatām. Tas, ko diena šodien atstās aiz muguras, mums pēc tam nebūs vajadzīgs.
Pieķeršanās lietām mūs šodien šūpos un pārbaudīs. Un ir tikai divas iespējas, atmest lieko vai arī palikt uz vietas. Kāda ir tava izvēle?

Lamat –  Jauns vilnis un jauni uzdevumi!

Šis vilnis sākas no mūsu vērtībām. Kas ir tas, kam mūsu dzīvē ir kāda pievienotā vērtība? Vai tas, kam mēs ticam ir ar patiesu saturu? Tas ir iesākuma punkts, no kura aizsāksies vilnis. Ja mēs sevī, citos, tajā, ko mēs darām, un tajā, ko mēs vēlamies, ieliksim patiesu vērtību, tad nepaliksim bez rezultāta! Un rezultāts ir mīlestība! Kā gan varētu palikt bez uzmanības un ievērības kas svarīgs. Patiesas un dziļas vērtības nenovēršami virzās uz tikpat patiesu un dziļu mīlestību. Ja mūsu vērtība ir sirsnība, tad, daloties ar šo savu sirsnību, mēs radīsim augstāko no vērtībām. Šis vilnis ļauj mūs pacelt skaistākā līmenī, bet kā jau visos viļņos viss sākas ar pirmo dienu, ar iesākumu, sēklu. Ko mēs šajā vilnī vērtīgu varam pasaulei dot???