Tzolkin

Maiju kalendārs


3 Ben VI 13

1 Chuwen
2 Eb
3 Ben
4 Xish
5 Men
6 Kib
7 Kaban
8 Etznab
9 Kawak
10 Ahaw
11 Imix
12 Ik
13 Akbal

3 Ben –  Ātri rezultāti!

Reizēm viss ir tepat blakus, bet, ja tā tas nav, tad tas vienalga ir sasniedzams ātri un pietiekam viegli. Cilvēkam ir tendence visu sarežģīt, meklēt papildus nosacījumus, iemeslus, kāpēc kaut ko atlikt, attaisnojumus, kāpēc mēs neko neizdarām. Šodien viss ir vienkārši – redzi mērķi, tad sasniedz to. Bez aplinkus ceļiem! Var izdoties atrisināt lietas, kuras ir iesprūdušas un nekustās.

Jārēķinās gan arī ar to, ka pārējie tieši tāpat visur dosies pa taisno. Uz ceļa var gadīties, ka kāds negriezīs ceļu un brauks tieši virsū. Esiet gatavi piebremzēt, bet ne atlikt savus mērķus, ne atteikties no tā, ko vēlaties sasniegt.

Chuwen –  Aizej tur nezin kur

Tu nezini, kur tu dodies un ko tu vēlies? Ļoti labi! Tas patiesībā ir tikai normāli. Mēs esam duālas būtnes un gribam iekāpt gan labajā, gan kreisajā kurpē. Šis mūžīgais duālisms mūs arī virza. Varbūt mēs nezinām kur, bet, sākot virzīties, sāks kristalizēties arī mērķi, kurus slīpēt un veidot, lai ieraudzītu virzienu, kura dēļ esam gatavi sadedzināt sevi, lai tikai turpinātu. Jā, patiesībā tas viss mums nav vajadzīgs, tas viss ir lieki, mēs mierīgi varam palikt tepat, bet mūsos atkal un atkal dzimst jaunas atziņas, kas sniedz piepildījumu un dzen uz priekšu. Šis vilnis sagaida, ka spēsim atteikties no savām saknēm, ka ģimeni noliksim malā, ka tiksim pāri visam, kas mūs sasien, lai iegūtu brīvību, lai tā pa īstam ieskrietos šajā dzīvē un varbūt atklātu kādu noslēpumu arī par sevi. Mēs varam aizbēgt no visa, varam noķert jebko, bet mēs nevaram aizbēgt paši no sevis