Tzolkin

Maiju kalendārs


2 Eb V 12

1 Chuwen
2 Eb
3 Ben
4 Xish
5 Men
6 Kib
7 Kaban
8 Etznab
9 Kawak
10 Ahaw
11 Imix
12 Ik
13 Akbal

2 Eb –  Es eju pie tevis!

Šodien mēs nevaram būt vieni! Mēs dzīvojam, lai kāda cita atmiņās iespiestos kāda neliela daļa no mūsu, lai katrs no mums ietekmētu kāda cita dzīvi. Attiecības ar citiem ir būtisks iemesls mūsu izaugsmei! Būtisks nosacījums tam, lai mēs tiktu dziedināts. Šī mijiedarbība šodien liks par sevi manīt. Mēs nevaram darīt jebko, nerēķinoties ar citiem. Tikai kopā mēs varam kaut kur nonākt, kaut ko savā dzīvē paveikt un sasniegt.

Šodienā atgādiniet, ka tas ko jūs dariet, tas, kāpēc jūs kāpjat vispār no gultas, nes labumu kopējai sabiedrībai. Mēs tajā varam ienest mieru un mīlestību, bet mēs varam arī ienest dusmas, agresiju un nepieņemšanu. Jebkas, ko tu šobrīd esi gatavs dot pasaulei, būs tas, ko arī pats saņemsi, ar ko šodien nāksies saskarties!

Chuwen –  Aizej tur nezin kur

Tu nezini, kur tu dodies un ko tu vēlies? Ļoti labi! Tas patiesībā ir tikai normāli. Mēs esam duālas būtnes un gribam iekāpt gan labajā, gan kreisajā kurpē. Šis mūžīgais duālisms mūs arī virza. Varbūt mēs nezinām kur, bet, sākot virzīties, sāks kristalizēties arī mērķi, kurus slīpēt un veidot, lai ieraudzītu virzienu, kura dēļ esam gatavi sadedzināt sevi, lai tikai turpinātu. Jā, patiesībā tas viss mums nav vajadzīgs, tas viss ir lieki, mēs mierīgi varam palikt tepat, bet mūsos atkal un atkal dzimst jaunas atziņas, kas sniedz piepildījumu un dzen uz priekšu. Šis vilnis sagaida, ka spēsim atteikties no savām saknēm, ka ģimeni noliksim malā, ka tiksim pāri visam, kas mūs sasien, lai iegūtu brīvību, lai tā pa īstam ieskrietos šajā dzīvē un varbūt atklātu kādu noslēpumu arī par sevi. Mēs varam aizbēgt no visa, varam noķert jebko, bet mēs nevaram aizbēgt paši no sevis