Tzolkin

Maiju kalendārs


1 Chuwen IV 11

1 Chuwen
2 Eb
3 Ben
4 Xish
5 Men
6 Kib
7 Kaban
8 Etznab
9 Kawak
10 Ahaw
11 Imix
12 Ik
13 Akbal

1 Chuwen –  Kur es esmu?

Ir pienācis viens fantastisks vilnis, kurš iedzīs izmisumā katrs, kuram patīk turēties pie kārtības un uz stereotipiem balstītu pasauli. Šī ir tā enerģija, kas smiesies sejā par taviem uzskatiem un izmisīgo turēšanos pie sen nokalpojušām teorijām.

Šodiena ir viegli izaicinoša, un katram, kas centīsies iegalvot sev vai kādam citam par to, kā kaut kas notiek, metīs izaicinājumu – PIERĀDI. Pierādi, ka zeme ir apaļa! Pierādi, ka tu neesi pilnīgs muļķis! Pierādi, ka tavi mani ir blondi! Pierādi, ka tu ar kājām ej pa zemi nevis viņa griežas un tu tikai cilā kājas! Kā man patīk šī provokatīvā enerģija, kas cilvēku māca būt elastīgam un ieraudzīt dzīves burvību tās ne prognozējamībā, tās vienreizīgumā, tās mainībā. Vienkārši spēlējieties šodien un viss sanāks viegli!

Chuwen –  Aizej tur nezin kur

Tu nezini, kur tu dodies un ko tu vēlies? Ļoti labi! Tas patiesībā ir tikai normāli. Mēs esam duālas būtnes un gribam iekāpt gan labajā, gan kreisajā kurpē. Šis mūžīgais duālisms mūs arī virza. Varbūt mēs nezinām kur, bet, sākot virzīties, sāks kristalizēties arī mērķi, kurus slīpēt un veidot, lai ieraudzītu virzienu, kura dēļ esam gatavi sadedzināt sevi, lai tikai turpinātu. Jā, patiesībā tas viss mums nav vajadzīgs, tas viss ir lieki, mēs mierīgi varam palikt tepat, bet mūsos atkal un atkal dzimst jaunas atziņas, kas sniedz piepildījumu un dzen uz priekšu. Šis vilnis sagaida, ka spēsim atteikties no savām saknēm, ka ģimeni noliksim malā, ka tiksim pāri visam, kas mūs sasien, lai iegūtu brīvību, lai tā pa īstam ieskrietos šajā dzīvē un varbūt atklātu kādu noslēpumu arī par sevi. Mēs varam aizbēgt no visa, varam noķert jebko, bet mēs nevaram aizbēgt paši no sevis